Блог

 золоті правила у виборі відеооператора:

1). Треба знати вік оператора, це на той випадок, щоб не наткнутися на студента, який вирішив заробити під час канікул, який ні яким чином не є професіоналом, хоча і серед початківців  зустрічаються оператори з хорошими роботами;

2). Взнати в якому форматі буде відзняте  Ваше відео (FULL HD, HD, просто DV якість). Якщо за FULL HD Вас попросять доплатити краще поміняти оператора, тому що за якість відповідає оператор  і це в його інтересах, щоб вона була найвищою;

3). Відеокамера повинна бути професійною, ну звичайно не така велика, якою користуються телевізійники, але  й не маленька , дешева мильниця;

4). Не всякий хороший оператор, може  монтувати відео, тому краще заздалегідь зустрітися з оператором і подивитися його готові роботи, при можливості попросіть щоб показав якийсь проект, щоб переконатися чи дійсно оператор показує свої роботи, чи вкрадені в інших операторів (нажаль трапляються і такі випадки);

5). Не всякий оператор, який працює на телебаченні, може грамотно відзняти весільне відео, так як вони нічого спільного не мають з весільною зйомкою.

6). Є оператори, у яких ціни на відео завищені, в основному це оператори використовують у своїй роботі дороге обладнання: «рейки», системи стабілізації, крани, але все це для того, щоб якось оправдати свою високу ціну, якщо ви бажаєте платити за ці «понти», то будь ласка … вибір за вами.

7). Ніколи не замовляйте на весілля оператора і фотографа в одній особі. Не потрібно скупитися думаючи, що два в одному це добре. Тому  що, такий оператор не відобразить належне відео, і фото буде не кращим.

8). Дуже багато було випадків, коли клієнти купувалися на розкручені прізвища операторів, у результаті замість цього оператора приходив і знімав його учень, а потім обурення цього клієнта не було меж. Тому якщо ви замовляєте весільне відео у «брендового» оператора, дізнайтесь, а чи буде він сам знімати ваше відео, або направить до Вас  учня.

9). Якщо Вам сподобався відеооператор та його робота не задумуйтесь і не шукайте іншого.

10). Як знайти відеооператора?: – достатньо в будь-якому пошуковику набрати – відеооператор у Львові, відеооператор Львів, відеооператор на весілля, весільне відео просто «відеооператор» – і тому подібні запити, тоді до ваших послуг виявиться досить великий їх вибір. Читайте, порівнюйте, дзвоніть, домовляйтеся про зустріч.

 

Професійна відеозйомка весіль, відеооператор на весілля, весільний відеооператор у Львові.

 Пріоритетними напрямками моєї діяльності є професійна відеозйомка, відео зйомка у Львові, я надаю величезне значення виконанню замовлення відповідно до Ваших вимог і на рівні, за якістю і професіоналізму анітрохи не поступається моїм роботам в інших областях (реклама, кіно-і телевиробництво ).

Моя мета – зробити унікальний авторський фільм, який буде саме таким, яким Ви його собі уявляли, який Ви будете показувати Вашим близьким і переглядати багато разів, який стане для Вас своєрідним вікном у минуле – у найщасливіший день у житті.

Для мене кожен фільм є викликом і творчим завданням. Я використовую з різні жанри і стилі, щоб зробити Ваш фільм цікавішим, оригінальнішим і гармонійним. Зворушливі моменти змінюються більш динамічними, Вам потрібно лише вибрати, що у Вашому фільмі буде переважати. Весілля – це чи не найважливіша і хвилююча подія, яка залишає лише світлі і радісні спогади! Весільна відеозйомка допоможе Вам повертати ці щасливі моменти тоді, коли Ви цього захочете. Я гарантую – Ваше замовлення буде виконано на найвищому професійному рівні!

Весільна відеозйомка

Весільна відеозйомка – це відображення самого початку сімейної історії. Весільне відео буде зберігатися у Вас все життя. У вас вже не буде можливості перезняти ці моменти заново. Єдиний виняток становить після весільна зйомка  постановочних кадрів після весілля, яка давно прийнята в європейських країнах.

Неповторна ніжність нареченої і зворушливе хвилювання нареченого, смішні моменти за участю гостей – хотілося б повертати ці щасливі моменти знову і знову, а не просто залишити їх у пам’яті. Весільний фільм – кращий спосіб отримати таку можливість.

Відео на весілля не порожня примха, а добра традиція. На перший погляд немає нічого простіше: потрібно лише запросити оператора, замовити монтаж і насолоджуватися прекрасним весільним фільмом. Але насправді все набагато складніше. Весільний фільм – це багаторівневий творчий процес, який починається з якоїсь ідеї,  якщо буде потрібно написання сценарію, потім етап професійної відеозйомки, який включає в себе аспекти операторської роботи та режисури, після цього йде комп’ютерний монтаж. Саме на цьому етапі (комп’ютерного монтажу) підбираються спецефекти, використовується корекція кольору, матеріал скорочується і перетворюється на весільний фільм. Заключний етап роботи – створення DVD-меню та дизайну обкладинки для фільму.

 Фото-відео студія «ДВА СЕРЦЯ»

Створення весільного фільму краще всього почати з вибору фото-відеостудії. Роботи є найбільш адекватним показником професіоналізму відеооператорів студії. Якщо Вас зацікавили весільні фільми за участю абсолютно незнайомих людей, то ваше власне відео, зроблене цією студією, точно сподобається вам ще більше, адже краще весільне відео – це відео з Вашого весілля. Але якщо фільм здався Вам нудним, занадто довгим, перенасиченим дешевими спецефектами або виникли будь-які інші сумніви, то ця відеостудія Вам не підходить і краще знайти іншу. Пам’ятайте, що Ваші власні відчуття є основним критерієм при перегляді відеоробіт та виборі фото-відеостудії.

Одним з перших питань, що задаються молодятами при замовленні відеозйомки, є питання про її вартість. Хотілося б ще раз підкреслити, що створення весільного відеофільму – процес творчий, тому при замовленні відеозйомки слід відштовхуватися не від вартості, а від того що Ви хочете отримати і що Вам подобається, після цього необхідно знайти золоту середину між ціною та якістю.

Бюджет для весільного фільму визначається двома різними способами. Перший спосіб – вибір готового пакета послуг, з фіксоваою ціною та переліком послуг (відеозйомка весілля, монтаж, запис на DVD, оформлення обкладинки диска). Другий спосіб – індивідуальний підбір послуг, при якому визначаються формат і час зйомки, додаткові послуги, складність відеомонтажу. На можливостях другого варіанту ми зупинимося більш детально.

Історія кохання

Love story – це розділ для творчих, романтично налаштованих молодят, яким цікаво не тільки відобразити своє весілля, але і створити ексклюзивну перед весільну істрію кохання (відеокліп і фотосесію). Останнім часом стало дуже модно надсилати гостям як запрошення на весілля DVD-диск з професійно зробленими студійними або постановочними фотографіями і романтичним відеокліпом з майбутніми молодятами в головних ролях. Крім того, можна використовувати ці матеріали на самому весіллі для показу на проекційному відеоекрані (наприклад, під час першого танцю молодят). Буде створений унікальний, незабутній, зворушливий романтичний відеокліп.

Проводиться авторська розробка сценарію і сюжетної лінії Вашого міні-фільму (наприклад, сюжет може бути заснований на реальній історії знайомства або повністю розроблений нашими сценаристами). У головних ролях – Наречений і Наречена. Ваш кліп може бути романтичною мелодрамою чи детективною історією все залежить тільки від Ваших побажань. Крім того, можлива ексклюзивна художньо-постановочна фотозйомка, в результаті якої Ви отримаєте яскраві і цікаві фотографії, котрі збережуть ці щасливі хвилини. Перш за все, Ви можете замовити передвесільний фільм, який найчастіше називають Love Story. Він являє собою професійну відеозйомку історії з участю нареченого і нареченої, оформлену в будь-якій стилістиці: інсценування знайомства, першого побачення, забавні розповіді близьких про молодят, слайд-шоу з дитячих фото, а також втілення ваших власних оригінальних ідей! Історію кохання часто показують під час самого весілля на проекційних екранах, що викликає неймовірні за своєю силою емоції у гостей.

Замість трьох годинного весільного фільму (який часто здається затягнутим і перевантаженим тостами), ви можете вибрати кліп-версію монтажу весілля тривалістю 15-20 хв. Кліп-версія весілля включає лише найкрасивіші, важливі, смішні та яскраві моменти цього дня. Також цей варіант виглядає більш виграшно при показі родичам і друзям, які не були присутні на весіллі, – наприклад, при святкуванні весілля вдруге, за кордоном (на батьківщині нареченої або нареченого).

Весільний фільм виходить цікавішим при двокамерній або багатокамерній зйомці. Оператори фіксують, що відбувається з різних кутів і отримують різні плани. Для імітації плавних і красивих прольотів застосовуються системи стабілізації Steadicam або Glaidcam при цьому один з операторів знімає статичні і більші плани, а інший як би “літає” на Glaidcam.

Слід врахувати, що особисті якості оператора не менш важливі, ніж професійні. Кращий весільний відеооператор той, хто вміє розкріпачити, похвалити в потрібний момент, пояснити, як поводитися перед камерою природно і невимушено. Для молодят це дуже хвилюючий день, і відеозйомка лише підсилює їх хвилювання. Тому важливо звернути Вашу увагу не тільки на приклади робіт весільної відеозйомки, але і на вміння оператора ладити з людьми.

Моє ставлення до весільної відеозйомки

Процес весільної відеозйомки розпадається на два аспекти: постановочна зйомка і репортажна зйомка. Репортажна зйомка – відображення подій весілля і їх детальна фіксація. Постановочна зйомка – її творча складова, яка потрапляє в основному на час прогулянки, при цьому молодятам пропонується взяти участь в красивих і видовищних замальовках. Постарайтеся запланувати більше часу на прогулянку, ЦЕ ДУЖЕ ВАЖЛИВО! В ідеалі на прогулянку слід відводити від 3-ох до 5-ти годин, тоді між зйомками у вас навіть буде можливість трохи відпочити і поспілкуватися з друзями.

Відеозйомка – це справжнє мистецтво, і при продуманому підході і правильній організації відеозйомки Ваш весільний фільм стане прекрасним прикладом цього мистецтва.

 

Пам’ятайте, що, для того, щоб отримати гарний фільм і чудові фотографії, Вам потрібно кілька годин присвятити відеооператору, тому намагайтеся більше часу відводити для прогулянки. Спробуйте налаштуватися на зйомку заздалегідь, дивіться прямо в об’єктив і не відвертайтеся від камери, ведіть себе розкуто і природньо. Не поспішайте (особливо в РАГСі). Дозвольте фотографу і оператору зафіксувати всі цікаві моменти і етапи Вашого весілля, не уникайте фотоапарата та відеокамери. Погода може піднести сюрпризи. Будьте до цього готові і не турбуйтеся, що б не трапилося. Пам’ятайте, що це найщасливіший день у Вашому житті, і не дозволяйте маленьким неприємностям його зіпсувати!

Я можу проводити багатокамерну зйомку (до 5-ти камер) з використанням найсучаснішого обладнання (ПТС, системи стабілізації, крани із стрілою 3-12 м), якщо це необхідно.

Зйомка та монтаж фільму проводяться у форматі високої чіткості, це дозволяє отримати зображення з більш високою роздільною здатністю, що особливо важливо при перегляді фільму на широкоформатних панелях і відеопроекторах, які підтримують цей формат.

Якщо Вам необхідний оператор на весілля, фотограф на весілля, то ми з величезним задоволенням виконаємо Ваше замовлення. Наші ділові контакти, багатий досвід та індивідуальний підхід дозволяють виконати замовлення будь-якої складності.